Beschrijving
Arte Canyon 90550
Dit Arte Canyon 90550 behang zorgt voor een warme en levendige muur. De naam ‘Canyon’ is vernoemd naar het prachtige patroon welke zich op dit behang bevindt. Dit behang is dan ook een weergave van een Canyon, een door erosie uitgesleten rivierdal. Door de verschillende tinten in dit behang en het reliëf bootst het de verschillende lagen van steen na die zich in een rivierdal binnen. Dit behang komt uit de nieuwe en exclusieve collectie Boutique. Het behang heeft behangnummer 90550, en is beschikbaar in 10 verschillende kleuren.
Arte Boutique collectie
Dit behang is afkomstig uit de nieuwe collectie Arte Boutique. Het verhaal achter deze collectie verteld het verhaal van de Japanse Mid-century glamour. Na de Tweede Wereldoorlog kende Japan een enorme opleving welke zich uitte in een optimistische cultuur. Dit resulteerde in glanzende materialen en levendige patronen. Deze opleving zie je ook terug in de verschillende patronen en materialen die terugkomen in deze behangcollectie. Deze luxe patronen en kleuren passen in vele interieurstijlen. Weet jij al een mooie plek voor dit behang?
Arte Canyon 90550 Teal
Dit behang heeft de mooie kleur Teal. Teal is een prachtige lichtblauwe kleur. Lichtblauw behang is een uitstekende keuze voor het creëren van een frisse, kalmerende en luchtige sfeer in elke ruimte. Deze tint van blauw straalt sereniteit, rust en een vleugje verfijning uit, waardoor het een populaire keuze is voor verschillende interieurstijlen, van klassiek tot modern en van landelijk tot Scandinavisch. Het gebruik van lichtblauw behang kan helpen om een gevoel van ruimte en lichtheid in een kamer te brengen, vooral in kleinere of minder goed verlichte ruimtes. Het reflecteert natuurlijk licht prachtig en kan een gevoel van openheid en frisheid bevorderen.
Dit Arte Canyon 90550 behang valt onder de categorie ‘metrage behang’. Dit betekent dat je dit behang per meter lengte kan kopen. Het behang is 90 cm breed, en heeft geen patroon. Hierdoor hoef je geen rekening te houden met snij verlies door het patroon (uiteraard wel met de standaard 10 cm snijverlies).